Ohlasy zákazníků

Ohlasy zákazníků

Recenze zveřejňujeme, ale neověřujeme.

Zdeňka S. (Borovany)

Jeste jednou dekuji za spolehlive provedeni zakazky - Vasi monteri Markove- pracovali svedomite a velmi ohleduplne. Po skončení montaže byl cely nas sklep uklizeny, cisty - mohu jen chvalit. Vsechny zdravi Z.Saláková (Borovany)

Ladislav K. (Třešť)

Dobrý den, vážená paní Jeřábková, chtěl touto cestou poděkovat všem pracovníkům Vaší firmy, kteří se podíleli na opravě svislé izolace našeho domu, především panu Horvátovi za jeho lidský a profesionální přístup k zákazníkovi. Je to profesionál na svém místě a velmi si takových lidí vážím. Děkuji tímto i celé Vaší firmě, panu Skyvovi a všem dalším, že se s naší zakázkou velmi dobře vyrovnali a též i s mými dalšími požadavky, které byli nad rámec smlouvy o provedení práce. Přeji Vám mnoho spokojených zákazníků a ať se Vám dílo daří. S pozdravem Mgr. Ladislav Krafka (Třešť, okres Jihlava)

Bohumír Klein (Vlkov, Velká Bíteš)

Dovoluji si Vám tímto způsobem poděkovat za perfektně odvedenou práci s izolací naší chalupy v obci Vlkov u Velké Bíteše. Práce byly provedeny v plánovaném termínu, s vysokou technickou odborností a bez vad. Provedená injektáž zdiva je účinná a je viditelný ústup vlhkosti. Děkuji a doporučuji. Klein.

Jan V.

Dobrý večer, minulý týden byla provedena sanace v našem domě. Vše probíhalo nádherně, Vaši lidé jsou odborníci, byla jsem velmi spokojená, po skončení prací bylo vše uvedeno do pořádku (teda v rámci možností, jelikož náš sklep je plný věcí, s kterými nám pomohli) a ráda bych touto cestou i ohodnotila pana V. Skyvu, se kterým bylo vše sjednáno. Pokud budu mít možnost, ráda předám své zkušenosti jiným zájemcům. Děkujeme Vodičkovi

Martin K.

Výborná spolupráce a práce odvedena na jedničku. Děkujeme za odvlhčení základů našeho rodinného domu. Budeme doporučovat.

František Janeček

Rád bych zde vyjádřil svoji naprostou spokojenost s jednáním firmy SANOTECH.cz s.r.o.. Již od návrhu odstranění vlhkosti z našeho domu, přes včasnou a bezvadnou realizaci až po následný servis vše probíhá bez problémů a jimi navržený komplex sanačních opatření funguje na jedničku. Díky a zdravím Vás. Janeček, Pardubice.

Petra T.

Výborná spolupráce, rychlá realizace bez vad a nedodělků, dobrá komunikace, provedli u nás chemickou injektáž, vše proběhlo hladce a jsme spokojeni s výsledkem sanace našeho rodinného domu. Vlhkost ustoupila a v současnosti máme suchý dům. Děkujeme


Přidat ohlas
Nezávazná poptávka