Ohlasy zákazníků

Ohlasy zákazníků

Recenze zveřejňujeme, ale neověřujeme.

Jakub Hrdlička

Solidní jednání a vstřícný přístup k zákazníkovi. Doporučuji.

Miroslav Březina

S firmou a realizací sanačních prací jsme byli velmi spokojeni. Děkujeme za vyřešení letitého problému našeho rodinného domu s vlhkostí. Manželé Březinovi.

Jaroslav Čermák, Znojmo

Super firma, profesionální přístup, rychlé jednání, perfektní konzultace, okamžité zpracování nabídky a rychlá a kvalitní realizace navržených sanačních prací a technologií , vřele doporučuji.

Tomáš Srch, Praha

S firmou jsme velmi spokojeni. Od kvalitního poradenství a návrhu sanačních opatření, přes jejich včasnou a bezproblémovou realizaci. Po realizaci sanačních prací navíc provádějí následný servis a kontrolu stavu po provedených opatřeních, což nebývá zvykem. Na našem bytovém domě, jehož suterénní a částečně i přízemní prostory byly velmi zasaženy vlhkostí, provedli úvodní průzkum. Následně nám zpracovali projekt odvlhčení domu za pomoci několika technologií a dalších opatření. Vše bylo uceleno a rozvrženo do etap dle našich finančních možností. V první fázi se realizovala jejich technologie aktivní elektroosmózy, která pro nás byla velkou neznámou, ale po provedených kontrolních měřeních a i vizuálně velká spokojenost. Následně provedeny úpravy dvora bytového domu s odkopem a svislou izolací a novou dlažbou. Vše funguje a dům postupně vysychá. V příštím roce nás čekají nové omítky.

Danda.P

S firmou jsme byli maximálně spokojeni, moc nám pomohli. Děkujeme.

Miloš Balatka, Pustá Rybná

Před 10lety jsme dostali zpět v restituci chalupu v Pusté Rybné 60 u Poličky. Je postavena v 19. století jako původně mlýn. Celý objekt je postaven pouze na kamenných základech bez izolace, což se projevovalo v objektu vlhkými zdmi. Tato vlhkost se projevovala až do výše asi 1metr. Tak jsme uvažovali o nějakém způsobu jak tomu zabránit. Po několika nabídkách jsme se spojili s firmou SANOTECH.cz s.r.o. a po dvou letech vlhkost minimální. Doporučuji a spolupráce s p.Jeřábkem je přístup profesionála k dané situaci. Díky.

Barbora Holcová, Hlinsko v Čechách

Využili jsme komplexních služeb - krabičku (jak já říkám), injektáž i svislou izolaci. Dům potřeboval opravdu pořádný zásah a nové omítky vně i uvnitř. Nicméně po roce jsou díky všem těmto činnostem znát neuvěřitelné výsledky a věříme, že to pozná i soused na společné zdi :) Navíc výborná domluva a super přístup během práce.


Přidat ohlas
Nezávazná poptávka