Novinky ze světa odvlhčování budov

Blog
Vytvoření dodatečné svislé a vodorovné hydroizolace v suterénu bytového domu.

Publikováno: 21.02.2024

V článku a fotografiích v něm vložených se můžete podívat na jednu z naších větších realizací provedení odkopu obvodového zdiva bytového domu a vytvoření dodatečné svislé hydroizolace ve styku s přilehlou zeminou. Dále jsme zde ještě prováděli dodatečné vodorovné hydroizolace spodní stavby suterénu metodou chemických injektážních clon.

Číst dále
Aplikace plošné injektáže vlhkého zdiva pod úrovní terénu v případě nemožnosti provedení odkopu z exteriéru.

Publikováno: 02.02.2024

V článku si můžete prohlédnout fotografie z naší realizace plošné injektážní clony do obvodového zdiva domu, kde nebylo možné provést odkop zdiva z exteriéru a jeho zaizolování klasickým způsobem. Vytvořili jsme plošnou svislou izolaci zdiva a také vodorovnou izolaci proti vzlínající vlhkosti z podzákladí jedinou technologií - plošnou injektáží zdiva akrylátovými gely.

Číst dále
Provedení sanace dvora u bytového domu.

Publikováno: 25.01.2024

V článku si můžete přečíst o námi realizované obnově dvora u bytového domu, kde jsme kromě nezbytných úprav k jeho odvodnění a zabránění pronikání vlhkosti do zdiva provedli i povrchové úpravy dle přání investora. Celek dvora působí nyní daleko utěšenějším dojme, jak se můžete přesvědčit na fotografiích z realizace pod krátkým článkem.

Číst dále
Dodatečná izolace zdiva proti vlhkosti u rodinného domu tlakovou injektáží.

Publikováno: 17.01.2024

V kratším článku se dočtete o provedení dodatečné izolace smíšeného zdiva u staršího rodinného domu metodou tlakové injektáže akrylátovými gely. Ve fotografiích v článku si můžete prohlédnout fotografie z realizace zakázky.

Číst dále
Odvlhčení zdiva a odstranění vzlínající vlhkosti zdiva historické kaple aktivní elektroosmózou.

Publikováno: 10.01.2024

V krátkém článku si prohlédněte jednu z našich pěkných realizací instalace aktivní drátové elektroosmózy na zdivo barokní kaple pro šetrné odvlhčení historického zdiva a odstranění vzlínající zemní vlhkosti. Realizaci jsme prováděli v létě 2023.

Číst dále
Sanace vlhkého zdiva zámku metodou mírné drátové elektroosmózy.

Publikováno: 05.01.2024

V článku Vám představíme jednu z našich dalších realizací technologie mírné drátové elektroosmózy. Tentokrát se jedná o odvlhčení a sanaci vlhkého zdiva zámečku v blízkosti Plzně.

Číst dále